RADIÁTOROVÉ VYKUROVANIE


Radiátorové telesá z ocele, mede a hliníka so spodným, alebo bočným napojením pomocou pripojovacej armatúry Honeywell, HERZ, Heimeier, GIACOMINI s vypúšťaním a nastaviteľným by-passom. Na telesách budú namontované termohlavice, takže v každej miestnosti je možné nastaviť požadovanú teplotu.

Typ a design termohlavíc si zákazník môže vybrať z katalógu. Rúrový rozvod sa izoluje tepelnou izoláciou a môže byť prevedený pomocou medeného potrubia, plastového, alebo potrubia plastohliníkového viacvrstvového s kyslíkovou bariérou.

Aenean pellentesque diam nec

Pellentesque sodales, lectus et molestie condimentum, mauris tellus vulputate augue, nec maximus ipsum justo vitae urna. Phasellus lectus felis, mattis sed sed, lectus et molestie condimentum.


THERMOFLEX

Radiátorové vykurovanie. Radiátorové telesá z ocele, mede a hliníka so spodným, alebo bočným napojením pomocou pripojovacej armatúry Honeywell, HERZ, Heimeier, GIACOMINI s vypúšťaním a nastaviteľným by-passom. Na telesách budú namontované termohlavice. Takže v každej miestnosti je možné nastaviť požadovanú teplotu. Typ a design termohlavíc si zákazník môže vybrať z katalógu. Rúrový rozvod sa izoluje tepelnou izoláciou. Môže byť prevedený pomocou medeného potrubia, plastového, alebo potrubia plastohliníkového viacvrstvového s kyslíkovou bariérou. Thermoflex bola založená v roku 1997. Podlahové vykurovanie ŠPIČKOVÝCH PARAMETROV – rovnomerne prehriata podlaha – trúbky sú od seba vzdialené skoro všade na celej ploche na 8 cm! – používame hrubšie 2 cm trúbky, majú väčšiu povrchovú odovzdávaciu plochu a lepší prietok. Všetky systémy podlahového kúrenia zhotovujeme z trubiek priemeru 20 mm a garantovaného množstva 8 – 9 m trubky / m2. Pri podlahovom kúrení nad 160m2 neúčtujeme sekacie práce a dopravné náklady vrámci celého Slovenska. Ako jedna z mála firiem na Slovensku montujeme podlahové kúrenie z trubiek vonkajšieho priemeru 20 mm, pričom garantujeme minimálne položené množstvo trubky 8 – 9 m/m2. Týmto dosahujeme u našich zákazníkov minimálne náklady na vykurovanie objektov. Nižšia povrchová tepota podlahy lepšie využitie samoregulačného efektu – keď sa ohreje vzduch v miestnosti napríklad slnkom teplota podlahy je rovnaká ako vzduch prípadne nižšia, zastaví sa konvekcia z podlahového kúrenia. Nízka teplota vstupnej vody do systému 25 -30°C vyplýva z niššej tlakovej straty týchto trubiek a veľkej hustoty pokládky. Dimenzovanie dlžky okruhov – do max 110 m/okruh pri 6-vrstvovej trubke, do max.120 m/okruh pri 1-vrstvových trubkách – celá podlaha je rovnomerne prehriata. Trubky sú príchytkami dvihnuté, takže sú obalené poterom, alebo anhydridom po celom obvode – lepší prechod tepla, ako aj skutočnosť, že poloha trubky sa nachádza blízko tzv. neutrálnej osi, čo prispieva k väčšej únosnosti poteru. Karisieť vystužuje vykurovaciu dosku, bráni jej prelomeniu. Tepelná vodivosť karisiete prispieva k dokonalému prehriatiu aj v priečnom smere. Podlahové vykurovanie už od 23.20,- € / m2. Dodávka obsahuje: Tepelnú izoláciu – PSE S100 podlahový hrúbky 3cm, Pe fóliu, kari sieť, rúrové príchytky, rúrku priemeru 20mm v minimálnom množstve cca 8 – 9m/m2, súbor rozdeľovača a zberača, stupačku, napojenie na kotolňu. Cena je vrátane montáže.